ایده کسب و کار تولیدی

اگر دنبال راه اندازی یک کارگاه و کسب و کار تولیدی هستید و به دنبال یک ایده مناسب می گردید این مقاله را با من همراه باشید.
و شروع به تولید شاید یکی از بهترین راهکارهای استفاده از شرایط حاضر ارز در کشور باشد. تولید محصولات مختلفی که در کشورهای مثل چین صورت می‌گرفته و با واردات اون به کشور ما را به یک مصرف کننده صرف تبدیل می‌کرد.
در حال حاضر توجیه اقتصادی زیادی برای تجار ایرانی ندارد و این یعنی یه فرصت عالی برای  و تولیدکنندگان ایرانی که با ایجاد کسب و کار تولیدی خود سهم بیشتری از بازار تولید داخلی را به خود اختصاص دهد.
در کنار فرصت به وجود آمده برای مشاغل تولیدی در کشور باید مشکلات تولید و مشکلات  را هم جدی گرفت.

کسب و کار

نبود ثبات اقتصادی، عدم حمایت از تولید کننده محصولات داخلی، کیفیت پایین ماشین آلات وارداتی تولید، دانش تولید پایین و عقب افتادگی تکنولوژی در ایران تنها گوشه‌ای از مشکلات یک تولید کننده ایرانی خواهد بود.
اما ما در این مقاله با در نظر داشتن تمامی این مشکلات تولید در ایران به سراغ بهترین ایده برای راه اندازی مشاغل تولید در ایران خواهیم رفت.
دلیل اصلی که در ایران چه تولید کنیم به موضوع این مقاله تبدیل شده این بوده که جزو یکی از سوالات پرتکرار ما تو سایت و  بوده که با عبور از تعداد لایک های رای گیری مون , لازم دانستیم اطلاعات بیشتری در موردش در اختیارتون قرار بدیم پس اگه شما هم سوالات زیر رو دارید , این مقاله مناسب شماست.

بهترین شغل تولیدی در ایران چیست؟

همانطوری که گفتیم تولید در ایران با مشکلات قابل توجهی روبرو است اما باید در نظر باشید که این فقط شما نیستید که با این مشکلات تولید مواجه هستید بلکه تمامی کارگاه ها و کارخانه های تولید کم و بیش با این مشکلات مواجه هستند، پس نگران رقبای تولید خود نباشید.
اما در این بین عده‌ای از مشاغل تولید می‌توانند موفق باشند که خود را برای مواجه با این مشکلات آماده کرده باشند و از سوی دیگر فرصت های موجود را نیز شناسایی کنند تا بتوانند از امکانات موجود بیشترین بهره را ببرند و صد البته که با تولید اصولی و اطلاعات صحیح در زمینه تولید مسیر موفقیت در بازار تولید هموارتر خواهد بود.
همچنین در این روزها که در کشور ما شغل‌های کمی برای افراد وجود دارد، بهتر است که خود شما به دنبال ایجاد شغل مورد علاقه خود باشید. در این مقاله ما اهمیت  را برایتان بازگو می کنیم.

ایجاد شغل مناسب

امروزه که افراد زیادی به دنبال مناسبی هستند، گمان می‌کنند که یافتن شغل تولید مثل یک رویاست. این عقیده کاملاً غلطی بوده و حتی اگر شغل تولید هم پیدا نکنید، می‌توانید شغل تولید مناسب خود را ایجاد کنید بسیاری وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آنها به درآمدهای بالایی نیز برسید.
شغل تولید پر سود بسیاری در کشور ما وجود دارد که می‌توانید مطابق با علاقه، سرمایه و درآمد خود آنها را شروع کنید. همچنین برخی از شغل تولید در منزل بوده و سرمایه بسیار کمی برای شروع می‌خواهند. درصورتی که برخی از آنها نیز نیازمند سرمایه‌های بیشتری هستند که در نتیجه، درآمد آنها هم بیشتر است.
تیم تحقیقاتی ما، برخی از بهترین کسب و کار تولیدی سودآور را برای شما بازگو کرد. اگر به هر یک از این موارد علاقه دارید، می‌توانید برای شروع آنها اقدام کنید. فقط این نکته را در نظر بگیرید قبل از شروع شغل تولید بسیار در مورد آن شغل تولیدی تحقیق کنید.

برای راه اندازی کسب و کار تولیدی از کجا شروع کنیم؟

چنانچه جویای کار و یا در فکر  هستید، در وهله اول باید با انواع شغل های تولید آشنا شوید. امروزه، جهان اقتصاد، افراد را با موقعیت‌های شغلی متنوعی روبرو ساخته که گاهی انتخاب بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای فعالیت تجاری را قدری دشوار می‌سازد.
به طور مثال لازم است که پیش از هر انتخابی، از خود سوال کنید که چه هدفی از کسب و کار خود دارید؟ آیا مایل هستید محصول و خدماتی قابل لمس تولید کرده و در اختیار بازار هدف قرار دهید؟ یا شاید از ماجراجویی‌های عرصه تولید دلخوشی ندارید و دوست دارید در حوزه خرید و فروش فعالیت کنید. همچنین ممکن است صرفاً ارائه خدماتی چون خدمات آموزشی، ورزشی، هنری و … برایتان کافی باشد و نیاز شغلی شما را تامین کند. در ادامه تعدادی کسب و کار تولیدی برای شما مثال خواهیم زد تا از بین آن ها کسب و کار مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

1-تولید غذای بسته بندی شده

کسب و کار تولیدی

پخت و تولید غذا چه در منزل و چه در آشپزخانه ایده بسیار سودآوری برای کسب و کار است. در این شغل شما باید غذای بسته بندی شده آماده که قابل فاسد شدن نباشد تولید کنید. این غذاها از سوی خانوده های شاغل،کارمندان،دانجویان و … طرفداران زیادی دارد.

2-تولید شمع های لوکس

کسب و کار تولیدی

معمولا شمع عا به عنوان وسیله تزئینی مور استفاده قرار میگیرند. اگر شکات یک متخصص ساخت شمع هستید بدون درنگ کسب و کارتان را آغاز کنید. شمع های تزئینی و لوکس لوازم همیشگی خانه ها هستند و همچنین سرمایه مورد نیاز انجام این کار زیاد نیست.

3-نانوایی و شیرینی پزی

کسب و کار تولیدی

نانوایی و پخت شیرینی کار تولیدی دیگری است که میتواند با سرمایه کم انجام شود. محصولات نانوایی مثل کیک،بیسکوئیت،نان و .. محصولات پرطرفداری هیتند که همیشه مشتری دارند.

4-تولید بطری های پلاستیکی

کسب و کار تولیدی

ساخت بطری های پلاستیکی از دیگر کسب و کار های سوداور می باشد. غذاها،نوشیدنی ها،شربت ها و … به بطر ی های پلاستیکی برای بسته بندی شدن نیاز دارند. به غیز از تعداد کمی از محصولات بازار همه محصولات بسته بندی سخت دارند پس ایده این کار ایده  خوبی است.

5-لوازم جانبی موبایل

صنعت موبایل و تلفن همرا9 صنعتی است که هرروزه به سرعت پیشرفت میکند و طبیعتا استفاده از لوازم جانبی موبایل هم در حال بالا رفتن است. لوازم جانبی ای مثل شارژر،هدفون،هندزفری،قاب گوشی و … طرفداران زیادی دارند.

6-محصولات مو و زیبایی

کسب و کار تولیدی

محصولات آرایشی مو و زیبایی مخصوصا توسط بانوان امروزه مصرف سرسا آوری دارد. در تمام آرایشگاهها و سالن های زیبایی هم از ان ها استفاده مشود. شما میتوانید این محصولات را در منزل با سرمایه کم و کیفیت بالا تولید کنید اما این کار نیاز به تخصص دارد.

برچسب ها:
استارباکس اعطای نمایندگی بابک بختیاری بازاریابی برندینگ برندینگ رستوران برندینگ شخصی بستنی بوم کسب و کار تجهیزات فست فود تکنولوژی راه اندازی راه اندازی رستوران راه اندازی رستوران در ترکیه راه اندازی رستوران سیار راه اندازی سفره خانه سنتی راه اندازی فست فود راه اندازی فود کورت راه اندازی قنادی راه اندازی کافیشاپ فرنچایز راه اندازی کسب و کار رستوران داری رستوران گیاهی ساب وی طراحی سایت رستوران غذاهای ایرانی غذای آسیایی فرنچایز فست فود فست فود زنجیره ای قرارداد مدیریت رستوران مواد اولیه مواد اولیه فست فود نمایندگی، فرنچایز کارآفرین کارآفرینی کارافرینی کار در منزل کسب و کار کسب و کار،راه اندازی کسب و کار کسب و کار اینترنتی کسب و کار بین المللی کسب و کار تولیدی کسب و کار کوچک