پنجمین نمایشگاه بین المللی

فرانچایز و توسعه کسب و کار

تهران - دی ماه ۱۴۰۱

TEHRAN BUSINESS SHOW 2022

صفحه تخصصی نمایشگاه بین المللی فرانچایز با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و برگزارکنندگان نمایشگاه در این صفحه می توانید اخبار مربوط به پنجمین نمایشگاه بین المللی  فرانچایز و توسعه کسب و کار تهران ۱۴۰۱، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار تهران را مشاهده کنید.

فرنچایز چیست؟

برای توسعه کسب و کار روش های مختلفی ارائه شده است که یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها در دنیای امروز استفاده از روش فرانچایز است. در نمایندگی فرانچایز شرکتی به شکل وسیع گسترش پیدا نموده و نام خود را به عنوان برندی معتبر در ذهن جامعه حک نموده و به افراد و شرکت های کوچکتر اجازه استفاده از برند را می دهد.

فرنچایز در کسب و کار

اهمیت و مزایای نمایشگاه فرانچایز برای صاحبان کسب و کارهای کوچک این است که می توانند با هزینه منطقی اقدام به دریافت نمایندگی از یک برند معتبر نمایند تا از مزایای رقابتی از قبیل تبلیغات و بازاریابی آن بهره مند شوند. مزایای نمایندگان یا همان فرانچز گیرنده ها نیز شامل ریسک شکست پایین تر ، نیاز نداشتن به ذخیره سازی کالا ، امکان استفاده از برند مورد اطمینان مشتری، برخورداری از پشتیبانی شرکت فرانچایز دهنده و… می باشد.

نمایشگاه فرنچایز 1401

پنجمین نمایشگاه  فرانچایز و توسعه کسب و کار تهران در تاریخ 9 دی ماه تا 12 دی ما 1401 به مدت 4 روز، از  روز جمعه الی روز دوشنبه، در نمایشگاه بین المللی تهران صورت میگیرد. زمان بازدید از این محل از ساعت 8 صبح الی 15 عصر بوده و این نمایشگاه به مدت 4 روز برگزار می گردد.

برندهای ما در نمایشگاه امسال

نمایشگاه فرنچایز

نگاهی به نمایشگاه های گذشته

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

09125062720

دفتر مرکزی

نشانی: تهران خیابان شهید باهنر بعد از میدان یاسر پلاک 395

تماس: 09125062720

ما را دنبال کنید