هدر کانتکت آس

بابک بختیاری کارآفرین ملی

بابک بختیاری بنیانگذار فروشگاه های زنجیره ای آیس پک،تنورک،ستارگان غذا،توت طلایی،چوبیک و … عنوان جوان ترین کارآفرین ایرانی را در اختیار دارد.بابک بختیاری در سال ۱۳۸۷به عنوان کارآفرین برتر بخش خدمات در جشنواره ملی کارآفرینان برتر و در سال ۱۳۸۸ آیس پک به عنوان یکی از صد برند برتر ایران انتخاب گردید.وی همچنین در سال ۱۳۸۷ عنوان کارآفرین برتر استان تهران را نصیب خود نمود و در حال حاضر بیش از ۵۰۰۰ نفر در سیستم های زنجیره ای او مشغول به کارند.وی آیس پک را در سن ۲۹ سالگی بنیان نهاد که بزرگترین فروشگاه زنجیره ای ایران خوانده می شود.

چشم انداز

از اهداف بلند مدت گروه مشاورین برندینگ و فرنچایز بابک بختیاری، رسیدن به نقطه ای است که به کسب و کار ها کمک کند تا با سرعت بیشتر توسعه پیدا کنند. و محصولات خود را در مقیاس جهانی عرضه کنند. گذر از تلاطم های 20 ساله در برند آیس پک و 50 برند غذایی باعث شده تا مسیر طراحی برند و فرنچایز برای برندهای دیگر در سطح جهانی تسهیل گردد. گذر از بحران ها از جمله کرونا و مشکلات اقتصادی جامعه برگ برنده ای است که نمایانگر تجربیات 20 ساله ی ما در این زمینه است. قله های پیش رو هیچ ترسی برای گروه مشاورین برندینگ و فرنچایز بابک بختیاری ایجاد نمی کند، چرا که می داند از پس این قله ها، قله های به مراتب سخت تر و مرتفع تر را پیش روی خود خواهد داشت.

قیف پوک
لوگو ساندویچ محمود
لوگو تنورک
لوگوی چاکوچ
لوگو کاویچ
لوگو پیل آ پیل
لوگو سه نقطه
لوگو تکسین

گروه مشاورین برندینگ و فرنچایز بابک بختیاری

گروه مشاورین برندینگ و فرنچایز بابک بختیاری با 20 سال تجربه اجرایی در حیطه برند سازی در ایران و آموزش اشخاص برای شروع کسب و کارهای بسیار پر سود و زود بازده خدمات خود را درقالب فرنچایز به کسانی که مشتاق شروع و راه اندازی کسب و کار هوشمندانه و کاملا حرفه ای هستند، ارائه میدهد همچنین کسب وکارهایی که به مرحله اجرا رسیده اند اما در زیرساخت ها کامل نیستند و یا در توسعه خود سرعت کمی دارند با تغییرات بنیادین به اهداف خود می رساند.

عکس هلدینگ بابک بختیاری

امور نمایندگان

برای اخذ نمایندگی از برندهای هلدینگ می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید

مهندس مقدسی
مهندس حامد مقدسی
مشاور امور نمایندگی
دکتر عاطفه سمیع فرد
مشاور امور نمایندگی
مهندس سیدحمید سیدرضا
مشاور امور نمایندگی

دفتر مرکزی

نشانی: تهران خیابان شهید باهنر بعد از میدان یاسر پلاک 395

تماس: 09125062720

ما را دنبال کنید