خدمات گروه مشاورین بابک بختیاری

اعطای نمایندگی

چنانچه تمایل به داشتن کسب و کار حرفه ای و پر سود دارید، می توانید با مشاورین هلدینگ جهت اخذ نمایندگی یکی از برند ها در ارتباط باشید و مشاوره ای کاملا تخصصی و حرفه ای نسبت به موقعیت و سرمایه ی خود دریافت کنید.

  • 1- میزان سرمایه گذاری مناسب
  • 2-زمان بسیار کوتاه فرایند اخذفرانچایز
  • 3- برگشت سرمایه اولیه
  • 4- حداقل نیروی انسانی
  • 5- متفاوت بودن محصولات
  • 6- استفاده از سیستم تبلیغاتی هلدینگ

اجرای کسب و کار

یکی از مهم ترین نقش های گروه برندینگ و فرانچایز باباک بختیاری واحد امور شعب می باشد، در این واحد پس از اخذنمایندگی توسط نماینده، پرونده به گروه راه اندازی شعب ارجاع می گردد و یک تیم تخصصی شامل مسئول راه اندازی شعبه، کارشناس هماهنگ کننده و پشتیبانی، طراح و گرافیست، کارشناس it ،حسابداری و…ضمن ارائه دستورالعمل ها و آموزش های لازم و پشتیبانی فنی از مرحله انتخاب محل کسب تا فروش آزمایشی و افتتاحیه ، نماینده را همراهی می نمایند.

مشاوره ی کسب و کار

چرا به مشاوره کسب و کار احتیاج داریم؟

برای کاهش آسیب های ناشی از بحرانهای اقتصادی و افزایش درآمد و فروش و همینطور استفاده بهینه و درست از زمان و سرمایه و گسترش کسب و کار در فضای مجازی و حذف نشدن توسط رقیبان و حضور موثر در بازارهای رقابتی می توان با یک مشاوره کسب و کار در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفت

آموزش و آکادمی

دوره های آکادمی بصورت جامع و کامل بوده وتمامی مطالب بصورت صفرتا صد ارایه می گردد بصورتی که در پایان دوره شما یک متخصص در این حوزه خواهید بود. و همینطور مدرک رسمی از سوی آکادمی به دانشجویان اعطا می گردد که به عنوان بخشی از رزومه شغلی قابل استفاده می باشد.
به منظور دسترسی آسان شما عزیزان امکان ارایه آموزش ها بصورت غیرحضوری فراهم گردیده است.

دفتر مرکزی

نشانی: تهران خیابان شهید باهنر بعد از میدان یاسر پلاک 395

تماس: 09125062720

ما را دنبال کنید