پاپیچ

راه اندازی کسب و کار پاپیچ: پاپیچ برند تخصصی در زمینه فرنچایز فینگر فود و غذاهای مدرن فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده و همواره می کوشد تا از بهترین مواد اولیه که شامل بنام ترین برندهای غذایی روز کشور هستند، محصولاتی کم نظیر برای مراسم و میهمانی های شما فراهم کند. در سرتاسر دنیا مردم برای پذیرایی از میهمانانشان در جشن ها و مراسمات از کیترینگ های فینگرفود غذا تهیه میکنند. این کار هم زمان و هزینه کمتری میبرد هم تنوع و رنگارنگی زیادی به میز شما میبخشد. تنوع بالای محصولات پاپیچ از جمله انواع فینگرفودها،سینی های مزه،سینی های میوه فصل، سینی های سبزیجات و غذاهای پرسی باعث شده است که تمام مخاطبان با هر سلیقه و ذائقه ای بتوانند محصول مورد نیاز خود را در پاپیچ پیدا کنند. ما در پاپیچ تلاش میکنیم با بهترین کیفیت و طعم میزبان میهمانی های شما باشیم.

در حال حاضر پاپیچ با دو شعبه فعال در شهرهای کرمان و یزد و 3 شعبه در حال راه اندازی و گسترش است و اماده اعطای نمایندگی به افرادی است که قصد یک سرمایه گذاری مطمئن را دارند.

برچسب ها:
استارباکس اعطای نمایندگی بابک بختیاری بازاریابی برندینگ برندینگ رستوران برندینگ شخصی بستنی بوم کسب و کار تجهیزات فست فود تکنولوژی راه اندازی راه اندازی رستوران راه اندازی رستوران در ترکیه راه اندازی رستوران سیار راه اندازی سفره خانه سنتی راه اندازی فست فود راه اندازی فود کورت راه اندازی قنادی راه اندازی کافیشاپ فرنچایز راه اندازی کسب و کار رستوران داری رستوران گیاهی ساب وی طراحی سایت رستوران غذاهای ایرانی غذای آسیایی فرنچایز فست فود فست فود زنجیره ای قرارداد مدیریت رستوران مواد اولیه مواد اولیه فست فود نمایندگی، فرنچایز کارآفرین کارآفرینی کارافرینی کار در منزل کسب و کار کسب و کار،راه اندازی کسب و کار کسب و کار اینترنتی کسب و کار بین المللی کسب و کار تولیدی کسب و کار کوچک