پاپیچ

راه اندازی کسب و کار پاپیچ: پاپیچ برند تخصصی در زمینه فرنچایز فینگر فود و غذاهای مدرن فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده و همواره می کوشد تا از بهترین مواد اولیه که شامل بنام ترین برندهای غذایی روز کشور هستند، محصولاتی کم نظیر برای مراسم و میهمانی های شما فراهم کند. در سرتاسر دنیا مردم برای پذیرایی از میهمانانشان در جشن ها و مراسمات از کیترینگ های فینگرفود غذا تهیه میکنند. این کار هم زمان و هزینه کمتری میبرد هم تنوع و رنگارنگی زیادی به میز شما میبخشد. تنوع بالای محصولات پاپیچ از جمله انواع فینگرفودها،سینی های مزه،سینی های میوه فصل، سینی های سبزیجات و غذاهای پرسی باعث شده است که تمام مخاطبان با هر سلیقه و ذائقه ای بتوانند محصول مورد نیاز خود را در پاپیچ پیدا کنند. ما در پاپیچ تلاش میکنیم با بهترین کیفیت و طعم میزبان میهمانی های شما باشیم.

در حال حاضر پاپیچ با دو شعبه فعال در شهرهای کرمان و یزد و 3 شعبه در حال راه اندازی و گسترش است و اماده اعطای نمایندگی به افرادی است که قصد یک سرمایه گذاری مطمئن را دارند.

برچسب ها:
اخذ نمایندگی اعطای نمایندگی انواع سرمایه گذاری برند سازی برندسازی برندسازی پوشاک برند پوشاک برندینگ برندینگ رستوران برندینگ شخصی راه اندازی راه اندازی برند راه اندازی رستوران راه اندازی فروشگاه راه اندازی فست فود راه اندازی کسب و کار راه اندازی کسب و کار جدید رستوران داری سرمایه سرمایه گذاری سرمایه گذاری در کار صنعت غذا صنعت غذایی صنعت فست فود طرح کسب و کار غذاهای ایرانی فرنچایز فرنچایز رستران فرنچایز رستوران فست فود فست فود زنجیره ای قرارداد مواد غذایی مک دونالد نمایندگی، فرنچایز کارآفرین کارآفرینی کارافرینی کار در منزل کسب و کار کسب و کار،راه اندازی کسب و کار کسب و کار اینترنتی کسب و کار تولیدی کسب و کار خانگی کسب و کار کوچک


اخذ نمایندگی
مشاوره تلفنی