بابل تیله

بابل تی یک نوشیدنی بومی تایوانی با ظاهری منحصر به فرد است، که به تازگی در جهان محبوب شده و با ترکیب پایه چای،شیر،میوه و آبمیوه و بستنی ارائه می شود.بابل به دانه های همچون مروارید گفته میشود که از گیاهی به نام مانیوک یا کاساو تهیه شده اند.مانیوک حاوی مقادیر بالای آنتی اکسیدان،تیامین،نیاسین،ویتامین سی،آهن،فسفر و کلسیم است و برای سلامتی پوست،مو و بدن بسیار مفید است. دلتان یک چای متفاوت، خنک و رنگارنگ می‌خواهد؟ از گرمای تابستان فراری هستید و دوست دارید یک نوشیدنی جدید و بی‌نظیر را برای مهمانی خود سرو کنید؟ بابل تی بهترین انتخاب برای شماست.

این برند محبوب در مدت کمی موفق شد 22 شعبه در شهرهای مختلف ایران افتتاح کند. شعبه جدید بابل تیله به تازگی در فردوس شرق واگذار شد.

برچسب ها:
اخذ نمایندگی اعطای نمایندگی انواع سرمایه گذاری برندسازی برندسازی پوشاک برند پوشاک برندینگ برندینگ رستوران برندینگ شخصی تجهیزات فست فود راه اندازی راه اندازی برند راه اندازی رستوران راه اندازی رستوران سیار راه اندازی سفره خانه سنتی راه اندازی فروشگاه راه اندازی فست فود راه اندازی کسب و کار راه اندازی کسب و کار جدید رستوران داری سرمایه سرمایه در کار سرمایه گذاری سرمایه گذاری در کار شرکت های اعطای نمایندگی غذاهای ایرانی فرنچایز فرنچایز رستوران فست فود فست فود زنجیره ای قرارداد مدیریت رستوران مک دونالد نمایندگی، فرنچایز کارآفرین کارآفرینی کارافرینی کار در منزل کسب و کار کسب و کار،راه اندازی کسب و کار کسب و کار اینترنتی کسب و کار تولیدی کسب و کار خانگی کسب و کار شخصی کسب و کار کوچک


اخذ نمایندگی
مشاوره تلفنی