فرنچایزهای ایران کدامند؟

رستوران های زنجیره ای در قالب بهترین فرنچایزهای ایران چند سالی هست که در ایران باب شده اند. به وجود آمدن رستوران های زنجیره ای در تمام دنیا ناشی از یک نیاز اساسی بود. مردم وقتی جایی می رفتند، نمی توانستند به هر رستورانی که می دیدند اعتماد کنند! آنها همیشه مایل بودند از رستوران های خوبی که یکبار در آنها غذا خورده بودند، سفارش هایشان را ثبت کنند. این ایده کاربردی رستوران های زنجیره ای را به وجود آورد. البته که این ایده سالها پیش  کشورای دیگه حتی در مقیاس جهانی اجرا شده بود. رستوران های زنجیره ای بیشتر از هرچیز روی اعتبار خودشان سرمایه گذاری می کنند. یعنی مثلاً اگر شما از رستوران خاصی راضی بودید، لازم نیست هر وقت گرسنه شدید، یک مسافت طولانی رو طی بکنید تا به رستوران مدنظرتان برسید.

فرنچایز برند آیس پک از گروه مشاوره و برندینگ بابک بختیاری

مجموعه آیس پک به لطف خدا کمتر از دو سال توانسته ۱۳۰ فروشگاه در داخل و خارج از ایران (۱۱۸ شعبه در ایران و ۴ شعبه در امارات و ۸ شعبه در دیگر کشور ها ایجاد نماید که در مقایسه با سیستم های بزرگ و معروف زنجیره ای دنیا نظیر مک دونالد – استار باکس – کینگ برگر و غیره قابل توجه و بلکه بسیار موفق تر عمل نموده است چرا که آنها در دو سال اول شروع به کارشان ، تنها یک شعبه داشتند در حالیکه آیس پک توانسته هر ۶ روز یک شعبه در دو سال اول افتتاح نماید.

ایس پک

فرنچایز برند چاکوچ از گروه مشاوره و برندینگ بابک بختیاری

چاکوچ با تلاش و پشتکار و با استفاده از سالها تجربه ی مدیران صنایع غذایی همچون بابک بختیاری (خالق برند آیس پک و کارآفرین ملی) و دانیال زرگان (فعال حوزه فست فود)، توانست در کمتر از یک سال بیش از 40 شعبه در سراسر ایران افتتاح کند و در حال حاضر به عنوان بزرگترین مجموعه زنجیره ای مرغ سوخاری در ایران با ثبت و نشانی معتبر شناخته شده است. برندی چاکوچ با محصولی خاص (رنسانس مرغ سوخاری) که مرغ برای اولین بار در جهان بطور کامل سوخاری میشد، شروع به کار کرد و امروز محصولات دیگری را به منوی خود اضافه کرده است.
چاکوچ امروزه محصولات متنوعی خلق می کند که با ذائقه ایرانی کاملاً سازگار و متناسب است. برند چاکوچ با استفاده از تجهیزات و مواد اولیه استاندارد و با کیفیت مناسب سعی بر این دارد که سلامتی را به جامعه ایران بیش از پیش برگرداند. محصولات جدید و متنوع چاکوچ همواره با تنوع بالا و نوآوری بسیار، توانسته است نظر اقشار مختلف جامعه را به خود مجذوب کند. رنسانس سوخاری چاکوچ با اندازه های مختلف، فیله های سوخاری، پیازها و سیب زمینی های سوخاری چاکوچ همواره طرفداران خاص و ویژه ای دارند. چاکوچ برای ارائه خدمات مناسب و در شان به هموطنان عزیزمان در سراسر ایران، همواره در تلاش است و روزانه کیفیت مواد اولیه و محصول نهایی را بررسی کرده و ارتقا میبخشد.

چاکوچ

 فرنچایز فست فود بوف

بیف

اززنجیره ای با برند بوف از بهترین فرنچایزهای ایرانی که یکی از معروف ترین رستوران ها و فست فود های زنجیره ای در ایران است از سال 1375 فعالیت خود را آغاز کرد. شعبه اولش هم در چهارراه ولیعصر بود که یک فضای سیصد متری داشت. شبیه خیلی از رستوران ها و فست فود های زنجیره ای دیگر، الگوی فست فود بوف هم رستوران های زنجیره ای مک دونالد بود. بوف درحال حاضر در سراسر ایران شعبه دارد. درست مانند الگوی غربی خودش، بوف سعی کرده تا استادندارد های مک دونالد را رعایت کند اما ظاهرا نتوانسته تا آن حد موفق باشد. هرچند توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین رستوران های زنجیره ای تهران و ایران معرفی و ثابت کند. .

فرنچایز پیتزا آواچی

پیتزا اواچی

آواچی مختص کسانی است که عاشق پیتزا هستند. این مجموعه فست فود های زنجیره ای که از بهترین فرنچایزهای ایران، فست فود است به صورت تخصصی به روی پیتزا کار می کند و اصولاً در پخت پیتزاهای ویژه و خیلی با کیفیت برای خودشان ادعا دارند. علاوه بر اینکه آواچی در پیتزا هایش از پنیر فراوان و مخلفات رنگ وارنگ استفاده می کنند، یک رویکرد جدید در پیش گرفتند و سعی می کنند مثل بقیه رستوران ها از مواد و گوشت های فراوری شده معمولی استفاده نکنند. .

فرنچایز فست فود شیلا

بهترین فرنچایزهای ایران-پیتزا شیلا

شیلا یکی از اکونومیک ترین فست فود های زنجیره ای در تهران است که در سال 1378 اولین شعبه خود را تآسیس کرد. موسس های آن هم فارغ التحصیلان رشته صنایع غذایی دانشگاه تهران بودند. اولین شعبه شیلا در چهارراه ولیعصر بود که هنوز هم همان شعبه فعال می باشد. هدف اولیه از درست کردن این مجموعه رستوران که در حال حاضر یکی از برند های معروف فست فود می باشد این بود که بتواند غذاهایی متفاوت و با کیفیت را به مشتری ها و مراجعه کننده هایش ارائه بدهد. طبخ سالم، مرغوبیت کیفیت غذا، رفتار شایسته و محترمانه کارکنان با مشتری از اهداف اولیه و مهم این مجموعه رستوران ها می باشد.

فرنچایز فست فود  برگرلند

بهترین فرنچایزهای ایران-برگرلند

برگرلند یکی از آن فست فودهایی است که توانسته زود خودش را در دل عاشقان فست فود و مخصوصاً برگر باز جا بکند. این مجموعه فست فود با سرمایه گذاری گروه موسیقی بروبکس شکل گرفت تا بتواند از شهرت موسسانش برای کسب محبوبیت و معروفیت رستوران ها استفاده کند. برگرلند مانند مک دونالد از خیارشورهای خارجی استفاده می کند ولی برخلاف مک دونالد به جای استفاده از گوشت فریز شده سعی می کند از گوشت تازه استفاده بکند. برگر+سیب زمینی+ سالاد منوی اصلی و یا به عبارتی شناسنامه برگرلند می باشد. اغلب هم به جز یکی از شعباتشان که لازانیا و پیتزا هم سرو می شود، در بقیه شعباتش فقط برگر سرو می کند..

 فرنچایز فست فود پیتزا سیب

بهترین فرنچایزهای ایران-سیب

در سال 1391بود که مجموعه رستوران های سیب 360 شروع به فعالیت کردند. با بیست شعبه در تهران و حومه. سلیقه و سلامت، دو شعار اصلی سیب هستند و سعی می کنند استاندارد های لازم را همیشه رعایت کنند. سیب همیشه تأکید داشته که از محصولات گوشتی مرغوب استفاده می کنند. و همینطور هم هست. منوی پیتزا سیب تقریباً هر فصل عوض می شود تا همیشه متنوع و خاص باقی بماند.
یکی از معروف ترین المان های پیتزا سیب نوآوری آن در ارائه پیتزا با شکل مثلثی بود که از همون اول نگاه خیلی ها را به خود جلب کرد. یکی دیگر از خوبی  های این فست فود زنجیره ای این است که فقط مناطق بالای شهر تهران را هدف نگرفته و سعی کرده است تا در همه مناطق شعبه داشته باشد. حتی در شهرستان ها. شعبه های سیب 360 را در نازی آباد و پردیس و اینجور مناطق هم می توانید پیدا کنید. به خاطر همین یکی از گسترده ترین رستوران های زنجیره ای تهران به حساب می آید. البته این هم بگوییم که تازگی ها خیلی ها دارند تلاش می کنند به اشکال مختلف از اسم سیب به طوری استفاده کنند و برای کسب و کار خودشان اعتبار کسب کنند. اما همیشه دقت داشته باشید که سیب 360 اصل را انتخاب کنید.

فرنچایز فست فود عطاویچ

بهترین فرنچایزهای ایران-عطاویچ

فست فود های زنجیره ای عطاویچ بیشتر به این معروف است که ساندویچ های غول پیکر، مخصوص آدمای پراِشتها آماده می کند. همین ویژگی منحصر به فرد بود که توانست در زمان کم باعث معروفیت زیاد  بشود و بستر رشد و گسترش را فراهم کند. ساندویچ های غول پیکر، پدیده ای بود که مدت ها با نام اختصاصی عطاویچ شناخته می شد.  اما در دوره های اخیر علاوه بر این ویژگی های اولیه جذاب، عطاویچ تلاش کرده تا بهداشت و تمیزی آشپزخانه را در اولیت های خود قرار بدهد و روی این قضیه مانور تبلیغاتی بدهد. یکی از شعار های جدید عطاویچ این است که غذاهای صد در صد سالم تحویل مشتری هایش می دهد.

همچنین بر روی محورهایی مثل اعلام کالری غذا و سبک بودن ساندویچ هایش تأکید کرده است. علاوه بر اینها تلاش کرده تا غذاهای جدید و عجیبی مثل پیتزای قرمه سبزی و چیکن پیتزا و  غیره هم وارد منو بکند تا تازگی خود را حفظ کند. عطاویچ تقریباً به همه مناطق با هر بافت فرهنگی نفوذ کرده و شعبه زده است.

فرنچایز رستوران های پدر خوب

بهترین فرنچایزهای ایران-پدر خوب

پدر خوب شاید جدید ترین فست فود زنجیره ای بین بقیه باشد. از همان ابتدا هم با سرمایه خوبی کارش را شروع کرد و توانست چندین شعبه در تهران و سایر شهرستان ها ایجاد کند. با داشتن بیشتر از 40 نوع غذا، پدرخوب یک قدم نوین در صنعت فست فود های زنجیره ای ایران برداشت. نان و خمیری که این مجموعه پیتزا هایش رو با انها درست می کند به طور روزانه با ترکیبات مختلفی درست می شود واین باعث تازگی و بالا بودن کیفیت غذاهایش شده است. کیفیت مهمترین ویژگی و ادعای پدرخوب است.

فرنچایز فست فود هایدا

بهترین فرنچایزهای ایران

هایدا شاید معروف ترین یا حتی بهترین رستوران زنجیره ای تهران باشد. واقعیت این است که بیشتر از بقیه رستوران های زنجیره ای معروف است و در هر نقطه ای از ایران یک هایدا وجود دارد. . ساندویچ سرد خیلی از مواقع مساوی شده با هایدا! یعنی خیلی ها وقتی می خوان بگویند امروز برای ناهار یا شام ساندویچ سرد بخوریم، می گویند بریم هایدا بخوریم. واقعیت این است که فست فود هایدا اوایل آنقدر هم معروف نبود و حتی شعبه ای هم نداشت. در اصل قبل از هایدا این برند آیدا بود که تلاش می کرد یک مجموعه زنجیره ای درست کند. اما هایدا با ایده های نو خودش وارد عرصه شد و ورق را به سمت خودش برگردوند. هایدا با یه شعار ساده شروع کرد : ساندیچ سرد در کمترین زمان ممکن، با یه عالمه سس!
همین امر بود که یکدفعه هایدا را به یک غول تبدیل کرد. بین رستوران های زنجیره ای، هایدا ساده ترین کار را می کند و بیشترین نتیجه را می گیرد. همیشه هم ساندویچ هایش در هر شعبه کاملاً مشابه ساندویچ های شعبات دیگر هستند. البته کم کم هایدا هم خودش را به روز کرد و تصمیم گرفت ساندویچ های گرم رو هم به منوش اضافه کند که البته این حرکت به عنوان یه خدمت ثانوی خیلی کمک کرد تا در بازار رقابت بماند.

برچسب ها:
استارباکس اعطای نمایندگی بابک بختیاری بازاریابی برندینگ برندینگ رستوران برندینگ شخصی بستنی بوم کسب و کار تجهیزات فست فود تکنولوژی راه اندازی راه اندازی رستوران راه اندازی رستوران در ترکیه راه اندازی رستوران سیار راه اندازی سفره خانه سنتی راه اندازی فست فود راه اندازی فود کورت راه اندازی قنادی راه اندازی کافیشاپ فرنچایز راه اندازی کسب و کار رستوران داری رستوران گیاهی ساب وی طراحی سایت رستوران غذاهای ایرانی غذای آسیایی فرنچایز فست فود فست فود زنجیره ای قرارداد مدیریت رستوران مواد اولیه مواد اولیه فست فود نمایندگی، فرنچایز کارآفرین کارآفرینی کارافرینی کار در منزل کسب و کار کسب و کار،راه اندازی کسب و کار کسب و کار اینترنتی کسب و کار بین المللی کسب و کار تولیدی کسب و کار کوچک