اخذ نمایندگی بابل تیله!

راه اندازی کسب و کار با ریسک کمتر و درآمد مناسب، یکی از موارد مهم در ایجاد شغل است. چرا که برای راه اندازی هر کسب و کار پر سودی، طبیعتاً باید سرمایه گذاری کرد و دوران به اصطلاح خاک خوری آن را گذراند و البته هزینه های گزاف تبلیغات را هم در نظر بگیرید و در نهایت ریسک آن را هم باید در نظر گرفت.

با اخذ نمایندگی آیس پک، از تسهیلات زیر برخوردار خواهید شد.

سرمایه گذاری مناسب و منطقی دوران خاک خوری به مراتب کمتر سود دهی سریعتر از زمان مورد نظر جذب مشتری از طریق تبلیغات شرکت عدم نیاز به هزینه تبلیغات در فضای مجازی تیم پشتیبانی یکپارچه و حرفه ای طراحی و اجرای صفر تا 100 شعبه مشاوره و آموزش پرسنل ابتدا و حین کار

 در حال حاضر این برند محصولات سوپرمارکتی خود را با عنوان ایس پک سوپرمارکتی در مارکت های کشور با طعم های مختلف عرضه میکند. ایس پک برندی محبوب برای تمامی نسل ها با محصولات جدید از جمله ابمیوه های طبیعی و معجون های بینظیر شکل جدیدی به خود گرفته است. شعبه مرکزی این برند در قلهک تهران و به زودی شعبه جدید این برند در استانبول ترکیه افتتاح خواهد شد.

certificate-Grad

بستنی

نوع برند

businessman-Grad

09125062720

مشاوره

search-Grad

فعال

وضعیت

store-Grad

111

تعداد شعب

سرمایه گذاری پر سود

یک محصول پر مشتری!

تنوع بینظیر از محصولات با کیفیت

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

یک طراحی منحصر به فرد برای هر شعبه!

یکی از اصلی‌ترین دلایل شکست رستوران‌ها با وجود داشتن منوی عالی، عدم توجه به دکوراسیون داخلی رستوران است. طراحی داخلی رستوران کلید جذب و حفظ مشتری است.یک طراحی جذاب رهگذران را به ورود ترغیب کرده و تجربه فوق‌العاده‌ای برای آنها رقم می‌زند.

هلدینگ بابک بختیاری با بهره مندی از متخصصان با تجربه خود و در نظرگرفتن شرایط خاص هر شعبه بهترین کانسپت یا سبک طراحی را اجرا خواهند کرد.

ویدیو گویاتر از تصویر!

آیس پک بستنی خوشمزه با نوع بی نظیر از بسته بندی و روش خوردن خاص آن با نی که برای اولین …

لذت خوردن یک سوخاری اصیل!

فرنچایز چاکوچ، برند مشترک بابک بختیاری و دانیال زرگان (مسترچیکن) است که از سال 1399 شروع به کار کرد و در مدت زمان کمتر از یک سال توانست 40 شعبه در سراسر ایران افتتاح کند و در حال حاضر بیش از 50 شعبه دارد. چاکوچ محصولات متنوع از جمله رنسانس سوخاری دارد که شامل یک جوجه سوخاری کامل به همراه مخلفات ویژه است که با مواد تازه و با کیفیت و طی فرایندی خاص و ویژه آماده می شود. چاکوچ دارای مجوزهای لازم بهداشتی و سیب سلامت محصولات نیز است. فرنچایز چاکوچ، برند مشترک بابک بختیاری و دانیال زرگان (مسترچیکن) است که از سال 1399 شروع به کار کرد و در مدت زمان کمتر از یک سال توانست 40 شعبه در سراسر ایران افتتاح کند و در حال حاضر بیش از 50 شعبه دارد. چاکوچ محصولات متنوع از جمله رنسانس سوخاری دارد که شامل یک جوجه سوخاری کامل به همراه مخلفات ویژه است که با مواد تازه و با کیفیت و طی فرایندی خاص و ویژه آماده می شود.
certificate-Grad

مواد غذایی

نوع برند

businessman-Grad

09125062720

مشاوره

search-Grad

فعال

وضعیت

store-Grad

111

تعداد شعب

یک سرمایه گذاری پر سود بر روی

یک محصول پر مشتری!

علاقه مند به ساخت محصولاتی
با کیفیت و خوشمزه

فرنچایز چاکوچ، برند مشترک بابک بختیاری و دانیال زرگان (مسترچیکن) است که از سال 1399 شروع به کار کرد و در مدت زمان کمتر از یک سال توانست 40 شعبه در سراسر ایران افتتاح کند و در حال حاضر بیش از 50 شعبه دارد. چاکوچ محصولات متنوع از جمله رنسانس سوخاری دارد که شامل یک جوجه سوخاری کامل به همراه مخلفات ویژه است که با مواد تازه و با کیفیت و طی فرایندی خاص و ویژه آماده می شود. چاکوچ دارای مجوزهای لازم بهداشتی و سیب سلامت محصولات نیز است.

ما همواره در پی

کشف طمع های جدید

هستیم!

یک طراحی منحصر به فرد
برای هر شعبه!

فرنچایز چاکوچ، برند مشترک بابک بختیاری و دانیال زرگان (مسترچیکن) است که از سال 1399 شروع به کار کرد و در مدت زمان کمتر از یک سال توانست 40 شعبه در سراسر ایران افتتاح کند و در حال حاضر بیش از 50 شعبه دارد …

ویدیو گویاتر از تصویر!

آیس پک بستنی خوشمزه با نوع بی نظیر از بسته بندی و روش خوردن خاص آن با نی که برای اولین …