شاد کردن مردم از طریق بستنی!

آیس پک بستنی خوشمزه با نوع بی نظیر از بسته بندی و روش خوردن خاص آن با نی که برای اولین بار در ایران عرضه شد با قدمتی طولانی و طرفداران زیادی که در دنیا دارد در حال حاضر با بیش از 200 شعبه در دنیا تجربه فعالیت در کشورهای آلمان، استرالیا، عراق، دبی، کویت و … آماده ارائه نمایندگی خود در سراسر دنیا به علاقه مندانی است که عاشق این نوع کسب و کار هستند. در حال حاضر این برند محصولات سوپرمارکتی خود را با عنوان ایس پک سوپرمارکتی در مارکت های کشور با طعم های مختلف عرضه میکند. ایس پک برندی محبوب برای تمامی نسل ها با محصولات جدید از جمله ابمیوه های طبیعی و معجون های بینظیر شکل جدیدی به خود گرفته است. شعبه مرکزی این برند در قلهک تهران و به زودی شعبه جدید این برند در استانبول ترکیه افتتاح خواهد شد.

certificate-Grad

مواد غذایی

نوع برند

businessman-Grad

09125062720

مشاوره

search-Grad

فعال

وضعیت

store-Grad

111

تعداد شعب

یک سرمایه گذاری پر سود بر روی

یک محصول پر مشتری!

علاقه مند به ساخت محصولاتی
با کیفیت و خوشمزه

آیس پک بستنی خوشمزه با نوع بی نظیر از بسته بندی و روش خوردن خاص آن با نی که برای اولین بار در ایران عرضه شد با قدمتی طولانی و طرفداران زیادی که در دنیا دارد در حال حاضر با بیش از 200شعبه در دنیا تجربه فعالیت در کشورهای آلمان ، استرالیا ، عراق ، دبی ، کویت و… آماده ارائه نمایندگی خود در سراسر دنیا به علاقه مندانی است که عاشق این نوع کسب و کار هستند.

ما همواره در پی

کشف مزه های جدید

هستیم!

یک طراحی منحصر به فرد
برای هر شعبه!

آیس پک بستنی خوشمزه با نوع بی نظیر از بسته بندی و روش خوردن خاص آن با نی که برای اولین بار در ایران عرضه شد با قدمتی طولانی و طرفداران زیادی که در دنیا دارد در حال حاضر با بیش از 200 شعبه …

ویدیو گویاتر از تصویر!

آیس پک بستنی خوشمزه با نوع بی نظیر از بسته بندی و روش خوردن خاص آن با نی که برای اولین …