اخذ نمایندگی توت طلایی!

برند توت طلایی ارائه دهنده انواع بستنی، وافل، شیک، آبمیوه و نوشیدنی های گرم می باشد، از جمله آنها میتوان به وافل نوتلا، وافل کرپ، وافل استیکس ،بستنی مینی کرپ، کیندر کرپ، بستنی با روکش شکلات، پشمک بستنی و بستنی قیفی اشاره کرد. اگر تمایل به راه اندازی کسب وکار در زمینه یک برند خوشمزه وافل به همراه بستنی دارید میتوانید برای اخذ نمایندگی توت طلایی در شهر خود اقدام کنید. با دریافت نمایندگی از این برند پر طرفدار می توانید یک کسب و کار پرسود، کم ریسک و با دوران خاک خوری به مراتب کمتر راه اندازی کنید.

certificate-Grad

دسر

نوع برند

businessman-Grad

09125062720

مشاوره

search-Grad

فعال

وضعیت

store-Grad

12

تعداد شعب

سرمایه گذاری پر سود

یک محصول پر مشتری!

تنوع بی نظیر از محصولات

برند توت طلایی شامل محصولات متنوع همچون پشمک بستنی، و انواع بستنی در طعم های مختلف و وافل می باشد. در حال حاضر محصول جدیدی بنام کیندر کرپ با طعم های متنوع در تمامی فروشگاه های توت طلایی عرضه می شود.

طراحی منحصر بفرد برای هر شعبه!

طی برنامه ریزی یک لوکیشن متناسب با برند انتخاب میشود و سپس به کمک تیم طراحی و اجرا آغاز میشود. ابتدا طرح اولیه متناسب با رنگ های سازمانی و برند بوک طراحی شده سپس توسط تیم اجرا در لوکیشن پیاده سازی می شود. پس از تجهیز شعبه، تیم پشتیبانی صفر تا صد راه اندازی و فروش آزمایشی را با بروز ترین متد به تمامی پرسنل آموزش می دهد.

 

ویدیو گویاتر از تصویر!

کلیه اخبار افتتاحیه برندها را بصورت آرشیو می توانید مشاهده کنید.