اخذ نمایندگی مینی پز!

مینی پز یک برند غذایی تخصصی در زمینه غذای کودک است.این برند از زیر مجموعه برندهای هلدینگ بابک بختیاری می باشد.در مینی پز برای گروه های سنی مختلف غذاهای متفاوتی آماده میشود که در مرحله تولید آنها از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده شده است تا غذای سالم و مفیدی برای کودکان تهیه شود. با دریافت نمایندگی از این برند پر طرفدار می توانید یک کسب و کار پرسود، کم ریسک و با دوران خاک خوری به مراتب کمتر راه اندازی کنید.

certificate-Grad

فست فود

نوع برند

businessman-Grad

09125062720

مشاوره

search-Grad

فعال

وضعیت

store-Grad

1

تعداد شعب

سرمایه گذاری پر سود

یک محصول پر مشتری!

تنوع بی نظیر از محصولات

برند مینی پز شامل محصولات متنوع همچون پاستا، و انواع برگر و سوپ می باشد. برای گروه سنی شش تا هشت ماه حریره بادام غنی شده، معجون جو دو سر، پوره هویج و سیب زمینی یا برای گروه سنی هشت تا دوازده ماه شیر برنج، سوپ گوشت یا مرغ با سبزیجات و همینطور برای یک تا سه سال غذاهای انگشتی مثل مرغ عروسکی دسته دار، گوشت قلقلی دسته دار که برای کودکان جذابیت دارد تهیه می کنند.

طراحی منحصر بفرد برای هر شعبه!

طی برنامه ریزی یک لوکیشن متناسب با برند انتخاب میشود و سپس به کمک تیم طراحی و اجرا آغاز میشود. ابتدا طرح اولیه متناسب با رنگ های سازمانی و برند بوک طراحی شده سپس توسط تیم اجرا در لوکیشن پیاده سازی می شود. پس از تجهیز شعبه، تیم پشتیبانی صفر تا صد راه اندازی و فروش آزمایشی را با بروز ترین متد به تمامی پرسنل آموزش می دهد.

 

غذای کودک از جنس مینی پز!

 محصولات خوشمزه ی این برند برای تمامی سنین کودکان.