اخذ نمایندگی کشکینه!

کشکینه برندی است که با شخصیت و پرسنالیتی کاملا ایرانی و برای نخستین بار در ایران، برندی است که به دلایل متعدد از جمله ارزش فراوان خواص خوراکی و ریشه عمیقی که در فرهنگ غذایی کشور ایران دارد کلیه خوراک های پیش غذا و وعده های غذایی صبحانه و ناهار و شام و عصرانه را با چاشنی و ترکیبات کشک ارایه می کند و طوری برنامه ریزی شده است که افراد با سلایق مختلف و حتی وجترین ها نیز بتوانند از محصولاتش بهره بگیرند. با دریافت نمایندگی از این برند پر طرفدار می توانید یک کسب و کار پرسود، کم ریسک و با دوران خاک خوری به مراتب کمتر راه اندازی کنید.

certificate-Grad

غذای ایرانی

نوع برند

businessman-Grad

09125062720

مشاوره

search-Grad

فعال

وضعیت

store-Grad

34

تعداد شعب

سرمایه گذاری پر سود

یک محصول پر مشتری!

تنوع بی نظیر از محصولات

برند کشکینه شامل محصولات متنوع همچون کشک بادمجان، و حلیم بادمجان و محصولات دیگر مانند رول بادمجان و گوشت می باشد. در حال حاضر محصول جدیدی بنام بز قرمه با طعم متفاوت در تمامی فروشگاه های کشکینه عرضه می شود.

طراحی منحصر بفرد برای هر شعبه!

طی برنامه ریزی یک لوکیشن متناسب با برند انتخاب میشود و سپس به کمک تیم طراحی و اجرا آغاز میشود. ابتدا طرح اولیه متناسب با رنگ های سازمانی و برند بوک طراحی شده سپس توسط تیم اجرا در لوکیشن پیاده سازی می شود. پس از تجهیز شعبه، تیم پشتیبانی صفر تا صد راه اندازی و فروش آزمایشی را با بروز ترین متد به تمامی پرسنل آموزش می دهد.

 

غذاهای ایرانی از جنس کشکینه!

برند کشکینه تولید کننده با کیفیت ترین غذاهای ایرانی