logo3noghte

اخذ نمایندگی سه نقطه!

سه نقطه اولین و با کیفیت ترین ذرت مکزیکی ایران با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه ذرت مکزیکی توانسته‌ یک طعم متفاوت و فراموش نشدنی رو به مشتریان خود ارائه دهد. با حمایت شما مشتریان ارزشمند و وفادار به عنوان کار آفرین برتر و بهترین مجموعه ارائه ذرت مکزیکی در ایران نائل شدیم و گواهینامه مدیریت کیفیت تحت لیسانس ISO9001-2018 ccplنروژ را دریافت نماییم. سه نقطه در حال حاضر در شهر های ساری، اصفهان و تهران و .. شعبه دارد سه نقطه به عنوان اولین ذرت مکزیکی زنجیره ای در ایران شناخته میشود که با کیفیتی مطلوب و خوشمزه به دست مشتریان عزیز میرسد. با دریافت نمایندگی از این برند پر طرفدار می توانید یک کسب و کار پرسود، کم ریسک و با دوران خاک خوری به مراتب کمتر راه اندازی کنید.

certificate-Grad

فست فود

نوع برند

businessman-Grad

09125062720

مشاوره

search-Grad

فعال

وضعیت

store-Grad

29

تعداد شعب

سرمایه گذاری پر سود

یک محصول پر مشتری!

تنوع بی نظیر از محصولات

برند سه نقطه دارای محصول خوش طعمی همچون ذرت مکزیکی می باشد. در حال حاضر محصول جدیدی بنام ذرت مکزیکی مخصوص با طعم های متنوع در تمامی فروشگاه های سه نقطه عرضه می شود.

طراحی منحصر بفرد برای هر شعبه!

طی برنامه ریزی یک لوکیشن متناسب با برند انتخاب میشود و سپس به کمک تیم طراحی و اجرا آغاز میشود. ابتدا طرح اولیه متناسب با رنگ های سازمانی و برند بوک طراحی شده سپس توسط تیم اجرا در لوکیشن پیاده سازی می شود. پس از تجهیز شعبه، تیم پشتیبانی صفر تا صد راه اندازی و فروش آزمایشی را با بروز ترین متد به تمامی پرسنل آموزش می دهد.

 

ذرت مکزیکی از جنس سه نقطه!

برند سه نقطه خوشمزه ترین ذرت مکزیکی هارو برات داره.