tokito

اخذ نمایندگی تو کی تو!

 “تو کی تو” برندی با تارو پود آمریکای لاتین(مکزیک)، محصولات غذایی این برند برای اولین بار در ایران توسط تو کی تو معرفی می گردد. تو کی تو، جذاب ترین رسپی ها از آمریکای لاتین(مکزیک) را با ذائقه ایرانی هماهنگ نموده و خلق تجربه ی بی نظیر این مزه ها را ممکن نموده است. تو کی تو شخصی سازی ترین برند خلق شده تا کنون می باشد زیرا می داند خلق ذائقه جدید مستلزم خلق دنیایی شگفت انگیز در شان مردم شگفت انگیز این مرز و بوم خواهد بود. به زودی در جای جای ایران میزبان شما برای تجربه جهان تو کی تو خواهیم بود. با دریافت نمایندگی از این برند پر طرفدار می توانید یک کسب و کار پرسود، کم ریسک و با دوران خاک خوری به مراتب کمتر راه اندازی کنید.

certificate-Grad

فست فود

نوع برند

businessman-Grad

09125062720

مشاوره

search-Grad

فعال

وضعیت

store-Grad

11

تعداد شعب

سرمایه گذاری پر سود

یک محصول پر مشتری!

تنوع بی نظیر از محصولات

برند تو کی تو شامل محصولات متنوع همچون تو کی تو میگو، و انواع تو کی تو در طعم های مختلف می باشد. در حال حاضر محصول جدیدی بنام تو کی تو زبان با طعم های متنوع در تمامی فروشگاه های تو کی تو عرضه می شود.

طراحی منحصر بفرد برای هر شعبه!

طی برنامه ریزی یک لوکیشن متناسب با برند انتخاب میشود و سپس به کمک تیم طراحی و اجرا آغاز میشود. ابتدا طرح اولیه متناسب با رنگ های سازمانی و برند بوک طراحی شده سپس توسط تیم اجرا در لوکیشن پیاده سازی می شود. پس از تجهیز شعبه، تیم پشتیبانی صفر تا صد راه اندازی و فروش آزمایشی را با بروز ترین متد به تمامی پرسنل آموزش می دهد.

 

غذاهای مکزیکی از جنس تو کی تو!

ارائه ی انواع غذاها با طعم مکزیکی.