pizza-mano

اخذ نمایندگی پیتزا مانو!

برند پیتزا مانو تولید کننده پیتزاهای ایتالیایی در فرهای هیزمی،از زمان تاسیس تا به امروز موفقیت چشم گیری در زمینه جلب مشتری داشته است و در مدت زمان کوتاهی توانسته ده شعبه در شهرهای مختلف ایران از جمله ارومیه،کرمان،شیراز،تهران و غیره افتتاح کند. طعم خوش و متفاوت این پیتزاها عامل این پیشرفت بوده و باعث شده است که این برند از بهترین موقعیت های سرمایه گذاری برای افرادی باشد که به دنبال شروع کسب و کاری موفق و مشهور هستند. با دریافت نمایندگی از این برند پر طرفدار می توانید یک کسب و کار پرسود، کم ریسک و با دوران خاک خوری به مراتب کمتر راه اندازی کنید.

certificate-Grad

فست فود

نوع برند

businessman-Grad

09125062720

مشاوره

search-Grad

فعال

وضعیت

store-Grad

10

تعداد شعب

سرمایه گذاری پر سود

یک محصول پر مشتری!

تنوع بی نظیر از محصولات

برند پیتزا مانو شامل محصولات متنوع همچون مارگاریتا، و انواع پیتزا در طعم های مختلف می باشد. در حال حاضر محصول جدیدی بنام پپنا در تمامی فروشگاه های پیتزا مانو عرضه می شود.

طراحی منحصر بفرد برای هر شعبه!

طی برنامه ریزی یک لوکیشن متناسب با برند انتخاب میشود و سپس به کمک تیم طراحی و اجرا آغاز میشود. ابتدا طرح اولیه متناسب با رنگ های سازمانی و برند بوک طراحی شده سپس توسط تیم اجرا در لوکیشن پیاده سازی می شود. پس از تجهیز شعبه، تیم پشتیبانی صفر تا صد راه اندازی و فروش آزمایشی را با بروز ترین متد به تمامی پرسنل آموزش می دهد.

 

پیتزا از جنس مانو!

پخت خوشمزه ترین و با کیفیت ترین پیتزاها با برند مانو.