اخذ نمایندگی جهرمی!

برند فالوده بستنی جهرمی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین برندهای فالوده بستنی ایران است که در حال حاضر با چندین شعبه فعال در سرتاسر کشور مشغول خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. این برند بخاطر مشهوریت و طرفداران زیادی که دارد برای راه اندازی کسب و کار با سود بالا و ریسک کم، بسیار مناسب است. زیرا شما از قبل مطمئن هستید که بخاطر نام برندتان مخاطبان به شما جذب خواهند شد. با دریافت نمایندگی از این برند پر طرفدار می توانید یک کسب و کار پرسود، کم ریسک و با دوران خاک خوری به مراتب کمتر راه اندازی کنید.

certificate-Grad

فالوده بستنی

نوع برند

businessman-Grad

09125062720

مشاوره

search-Grad

فعال

وضعیت

store-Grad

34

تعداد شعب

سرمایه گذاری پر سود

یک محصول پر مشتری!

تنوع بی نظیر از محصولات

برند جهرمی شامل محصولات متنوع همچون ویتامینه مخصوص، و انواع بستنی در طعم های مختلف و فالوده می باشد. در حال حاضر محصول جدیدی بنام معجون فالوده در تمامی فروشگاه های جهرمی عرضه می شود.

طراحی منحصر بفرد برای هر شعبه!

طی برنامه ریزی یک لوکیشن متناسب با برند انتخاب میشود و سپس به کمک تیم طراحی و اجرا آغاز میشود. ابتدا طرح اولیه متناسب با رنگ های سازمانی و برند بوک طراحی شده سپس توسط تیم اجرا در لوکیشن پیاده سازی می شود. پس از تجهیز شعبه، تیم پشتیبانی صفر تا صد راه اندازی و فروش آزمایشی را با بروز ترین متد به تمامی پرسنل آموزش می دهد.

 

ویدیو گویاتر از تصویر!

کلیه اخبار افتتاحیه برندها را بصورت آرشیو می توانید مشاهده کنید.