اخذ نمایندگی خرمالین!

خرمالین برندی با ترافل های دست ساز جذاب و رنگارنگ خرمایی در طعم های مختلف، سرشار از مواد مغذی است. این برند با ابداع نوآورانه خود و برای اولین بار در ایران توانست توجه بخش زیادی از مردم را به خود جلب کند و به همین علت موقعیت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری به شمار می رود. با دریافت نمایندگی از این برند پر طرفدار می توانید یک کسب و کار پرسود، کم ریسک و با دوران خاک خوری به مراتب کمتر راه اندازی کنید.

certificate-Grad

شیرینی

نوع برند

businessman-Grad

09125062720

مشاوره

search-Grad

فعال

وضعیت

store-Grad

1

تعداد شعب

سرمایه گذاری پر سود

یک محصول پر مشتری!

تنوع بی نظیر از محصولات

برند خرمالین شامل محصولات متنوع می باشد. این برند شامل محصولات در طعم های  کاکائو،لوتوس،خرفه،خشخاش،گل سرخ،نارگیلی،دانه چیا و غیره هستند.این محصولات بسته بندی ها متفاوتی دارند و در شیشه های مخصوص همین برند به مشتریان عرضه میشوند. این برند با ابداع نوآورانه خود و برای اولین بار در ایران توانست توجه بخش زیادی از مردم را به خود جلب کند.

طراحی منحصر بفرد برای هر شعبه!

طی برنامه ریزی یک لوکیشن متناسب با برند انتخاب میشود و سپس به کمک تیم طراحی و اجرا آغاز میشود. ابتدا طرح اولیه متناسب با رنگ های سازمانی و برند بوک طراحی شده سپس توسط تیم اجرا در لوکیشن پیاده سازی می شود. پس از تجهیز شعبه، تیم پشتیبانی صفر تا صد راه اندازی و فروش آزمایشی را با بروز ترین متد به تمامی پرسنل آموزش می دهد.

 

دسر خرمایی از جنس خرمالین!

انواع دسر خرمایی شیرین و تازه مطابق با سلیقه ی شما.