برند بستنی بابارحیم

اخذ نمایندگی بابا رحیم!

این برند از قدیمی ترین بستنی فروشی های ایران است که با نزدیک به یک قرن تجربه همواره تلاش کرده تا سنت تهیه بستنی های مرغوب را در ایران زنده نگه دارد امروزه با چندین شعبه در تهران از پرطرفدارترین بستنی فروشی های تهران شناخته می شود. این برند به دلیل سابقه و تجربه طولانی و داشتن ریشه های محکم در این صنعت برای علاقه مندان به این کسب و کار موقعیت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری محسوب میشود. با دریافت نمایندگی از این برند پر طرفدار می توانید یک کسب و کار پرسود، کم ریسک و با دوران خاک خوری به مراتب کمتر راه اندازی کنید.

certificate-Grad

آبمیوه بستنی

نوع برند

businessman-Grad

09125062720

مشاوره

search-Grad

فعال

وضعیت

store-Grad

2

تعداد شعب

سرمایه گذاری پر سود

یک محصول پر مشتری!

تنوع بی نظیر از محصولات

برند بابا رحیم شامل محصولات متنوع همچون بستنی موزی آناناسی، و انواع معجون در طعم های مختلف و بستنی می باشد. در حال حاضر محصول جدیدی بنام نانی سنتی با طعم های متنوع در تمامی فروشگاه های بابا رحیم عرضه می شود.

طراحی منحصر بفرد برای هر شعبه!

طی برنامه ریزی یک لوکیشن متناسب با برند انتخاب میشود و سپس به کمک تیم طراحی و اجرا آغاز میشود. ابتدا طرح اولیه متناسب با رنگ های سازمانی و برند بوک طراحی شده سپس توسط تیم اجرا در لوکیشن پیاده سازی می شود. پس از تجهیز شعبه، تیم پشتیبانی صفر تا صد راه اندازی و فروش آزمایشی را با بروز ترین متد به تمامی پرسنل آموزش می دهد.

 

معجون هایی از جنس بابا رحیم!

بابا رحیم تولید کننده بهترین بستنی و معجون در ایران.